Vitajte na ostrove Rab v Chorvátsku

RAB je zrejme najkrajší spomedzi všetkých Chorvátskych ostrovov. Prečo? Je najviac zalesnený. Nájdete tu pláže každého druhu. Mieša sa tu vzduch zo speneného mora s výparmi borovicových lesov, čo robí z Rabu vyhľadávané klimatické kúpele.

Hľadáte pokojné letovisko, kde sa nemusíte tlačiť na preplnených plážach? Určite ho nájdete na Rabe. Hľadáte pieskové pláže akoby na konci sveta v Karibiku? Aj tie tu nájdete. Hľadáte rušné letovisko s množstvom turistov a atrakcií? Samozrejme. Stredomorské mesto s kamennými uličkami a množstvom kaviarničiek a obchodíkov? Áno, ste správne. Rab je veľký práve tak, aby ste toto všetko mohli absolvovať v priebehu jedného dňa. Je na vás, čo si potom vyberiete.

Rab je označovaný aj ako ostrov slnka. Zároveň je ostrovom dvoch tvárí - od pevniny je vidieť len pustú skalnatú časť, no zvyšok je po celý rok zelený. Je tu množstvo lesíkov, pláží, romantických zákutí a útulných domov. Nájdete tu tiež rušné strediská s komplexnými službami i pre najnáročnejších turistov.

Nachádza sa medzi ostrovmi Krk, Pag a Cres. Z pevniny sa dá na ostrov pohodlne dostať trajektom. Po Krku je k nám najbližšie. Pohodlne po diaľnici s krátkym malebným posledným úsekom popri mori.

Naša cestovná agentúra vám poradí, kde sa dá na ostrove lacno a na úrovni ubytovať, kde dobre okúpať a čo kde pozrieť a skúsiť. Naša ponuka ubytovania sa stále rozrastá a našim cieľom je pokryť všetky letoviská na ostrove tak, aby si vybral každý. Vitajte teda u nás! Dozviete sa tu množstvo informácií o ostrove a snáď si aj vyberiete cieľ Vašej budúcej dovolenky.

príchod

Akcie

  • Výrazné zníženie cien apartmánov v dome Milan v júni a septembri! Pozrite TU.

Najnovšie aktualizácie

Dom Rada

aktualizované 03.09.2017


Dom Nikica

aktualizované 26.08.2017


Dom Nikola

aktualizované 24.08.2017


Dom Mirko

aktualizované 22.08.2017

Pridajte sa k nám

Naše tipy

Domy pri pláži

Boris, Anton, Nikica, Milan, Adriana, Vesna, Hajo, Danijela, Spomenka

Pekný výhľad na more

Milan, Adriana, Danijela, Spomenka, Nikica, Vesna, Dragica

Blízko k zábave

Anka, Dragica, Josipa

Nízka cena a ďalej od mora

Josipa, Vlado

Pre úplne maličné deti

Nikica, Renata, Ester, Nikola

Pre deti a školákov

Anton, Milan, Danijela, Vesna, Adriana, Hajo, Rada

Pre rodiny so psom

Anka, Ester, Milan, Nikola, Rada, Renata, Vesna

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Spravuje PSKA s.r.o.
Prajeme vám štastnú cestu.